Gradient Server (1.0.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (29 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Items
ur: سرخیاں

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Sources
ur: ذرائع

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
