GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Basic
bs: Obični

en: Storage
bs: Pohrana
