GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: Heading
ca: Capçalera

en: Basic
ca: Bàsic

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: About
ca: Detalls
