GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Tag
cs: Štítek

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Basic
cs: Základní

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Storage
cs: Ukládání

en: About
cs: Popis
