GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Tag
es: Etiqueta

en: Image
es: Imagen

en: Save
es: Guardar

en: Section
es: Sección

en: Layout
es: Diseño

en: Heading
es: Encabezado

en: Basic
es: Básico

en: Loading...
es: Cargando...

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Unordered
es: Sin ordenar

en: Ordered
es: Ordenado

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Field not found
es: Campo no encontrado

en: List item
es: Elemento de la lista
