GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Tag
he: תגית

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Layout
he: פריסה

en: Heading
he: כותרת

en: Basic
he: בסיסי

en: Loading...
he: טוען...

en: Storage
he: אחסון

en: About
he: אודות
