GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: Heading
id: Judul

en: Basic
id: Dasar

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang
