GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Layout
is: Útlit

en: Basic
is: Einfalt

en: Loading...
is: Hleð...

en: Storage
is: Geymsla

en: About
is: Um
