GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Tag
nl: Label

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Section
nl: Sectie

en: Layout
nl: Lay-out

en: Heading
nl: Koptekst

en: Basic
nl: Basis

en: Asset
nl: Bedrijfsmiddel

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Storage
nl: Opslag

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Field not found
nl: Veld niet gevonden
