GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Tag
ro: Marcaj

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Basic
ro: Simplu

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Storage
ro: Depozitare

en: About
ro: Despre

en: List item
ro: Element din listă
