GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Tag
sk: Značka

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Heading
sk: Nadpis

en: Basic
sk: Základné

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
