GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Basic
sl: Osnovno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: About
sl: O modulu
