GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Tag
az: Teq

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: Heading
az: Başlıq

en: Basic
az: Əsas

en: About
az: Haqqında
