GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Tag
be: Тэма

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Heading
be: Загаловак

en: Basic
be: Асноўны

en: About
be: Аб
