GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Basic
el: Βασική

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: About
el: Περί
