GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Save
gu: સાચવો

en: About
gu: વિશે
