GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Tag
ku: تاگ

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: About
ku: دەربارە
