GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
