GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
