GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Tag
af: Etiket

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor
