GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази
