GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Storage
cy: Storfa
