GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Body
fr: Corps

en: List
fr: Lister

en: Tag
fr: Étiquette

en: Link
fr: Lien

en: Save
fr: Enregistrer

en: Layout
fr: Mise en page

en: Heading
fr: Entête

en: Basic
fr: Basique

en: Map
fr: Carte

en: Video
fr: Vidéo

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Storage
fr: Stockage

en: Unordered
fr: Non ordonné

en: Ordered
fr: Ordonné

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Field not found
fr: Champ non trouvé

en: List item
fr: Lister l'élément

en: Heading 1
fr: Titre 1

en: Heading 2
fr: Titre 2

en: Heading 3
fr: Titre 3
