GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Tag
hu: Címke

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Section
hu: Szakasz

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Heading
hu: Címsor

en: Basic
hu: Alap

en: Map
hu: Térkép

en: Video
hu: Videó

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Storage
hu: Tárolás

en: Unordered
hu: Rendezetlen

en: Ordered
hu: Rendezett

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Field not found
hu: Mező nem található

en: List item
hu: Listaelem

en: Reusable Blocks
hu: Újrafelhasználható blokkok
