GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
