GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Video
se: Filbma

en: Ordered
se: Diŋgojuvvon

en: About
se: Birra
