GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione
