GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి
