GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
