GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Basic
ast: Básicu
