GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Map
th: แผนที่

en: Video
th: วีดีโอ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
