GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Tag
eu: Etiketa

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Basic
eu: Basikoa

en: Map
eu: Mapa

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: About
eu: (r)i buruz
