GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау
