GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Basic
si: මූලික
