GrapesJs Editor - Page builder (1.0.0-rc5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں
