Charts external resources (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Month
bg: Месец

en: is
bg: е
