Charts external resources (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Area
cs: Oblast

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Month
cs: Měsíc

en: Method
cs: Metoda

en: in
cs: v

en: Charts
cs: Grafy

en: is
cs: je

en: Column
cs: Sloupec
