Charts external resources (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Month
eo: Monato

en: is
eo: estas
