Charts external resources (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Area
es: Área

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Month
es: Mes

en: Method
es: Método

en: in
es: en

en: Charts
es: Gráficas

en: is
es: es

en: Column
es: Columna

en: Resource
es: Recurso
