Charts external resources (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Area
et: Pindala

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Month
et: Kuu

en: Method
et: Meetod

en: in
et: hulgas

en: is
et: on

en: Column
et: Tulp

en: Resource
et: Ressurss
