Charts external resources (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Month
eu: Hilabetea

en: Method
eu: Metodoa

en: Charts
eu: Grafikoak

en: is
eu: da

en: Column
eu: Zutabe
