Charts external resources (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Area
fi: Alue

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Month
fi: Kuukausi

en: Method
fi: Tapa

en: in
fi: sisällä

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Charts
fi: Kaaviot

en: is
fi: on

en: Column
fi: Palsta

en: Resource
fi: Resurssi
