Charts external resources (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Area
gl: Área

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Month
gl: Mes

en: Method
gl: Método

en: in
gl: en

en: is
gl: é

en: Column
gl: Columna
