Charts external resources (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Area
he: איזור

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Bar
he: סרגל

en: Month
he: חודש

en: Method
he: שיטה

en: in
he: ב

en: is
he: הוא

en: Column
he: עמודה
