Charts external resources (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Area
hr: Područje

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Month
hr: Mjesec

en: Method
hr: Metoda

en: in
hr: u

en: is
hr: je
