Charts external resources (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Area
hy: Տարածք

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Month
hy: Ամիս
