Charts external resources (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Month
id: Bulan

en: Method
id: Metode

en: in
id: dalam

en: is
id: adalah

en: Column
id: Kolom
