Charts external resources (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: is
kk: ол
