Charts external resources (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Month
km: ខែ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: is
km: ជា
