Charts external resources (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: is
kn: ವು

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು
